Dotyky, tábory a jiné akce

!!! DOTYK 20 !!!

 

 

Vítejte na NAŠEM webu

Vítej, milý človeče, na stránkách táborů, dotyků a akcí, které pořádá HALAHOJ pro věřící a hledající mládež. Věříme, že jak naše programy, tak i tyto stránky si brzy oblíbíte a budete je pravidelně navštěvovat.

Tedy tento web má sloužit k informovanosti všech, kteří se chtějí dovědět o všech našich podnicích, k sdílení a ke komunikaci. Stránky by měly být přehledné a obsahovat vše, co zde hledáte. Pokud by tomu tak nebylo, něco zde chybělo, něco byste si zde přáli nebo nemohli najít, nebojte se kontaktovat nás a my se pokusíme stránky upravit, aby bylo vše na svém místě.

Pro jednoducou orientaci přirovnám stránky k rozcestí s ukazateli. Tento ukazatel máte po levém boku. Jednoduše klidněte na dotyky a vše kolem, pokud vás zajímají termíny a informace o naší akci jménem Dotyk; tábory, pokud hledáte data o již proběhlých, nebo chystaných táborech atd. Rozhodně se nám nebojte napsat, tento web je tu totiž pro Vás!

 

Za tým Jakub

 

Novinky

05.11.2010 00:16

Fotky z Davida na netu

Právě se nahrávají fotky z tábora David na rajče, takže ráno by tam již měly být. Mrknětě a vzpomínejte ;-)
30.08.2010 21:36

In God we trust

Možná to sem úplně nepatří, ale tohle videjko fakt stojí za to :) Pro upřesnění jde o srandu spíš než o evangelizaci, ale je to good. https://www.videacesky.cz/kratke-filmy/verime-v-boha
14.08.2010 21:41

Nová anketa

Vážení a milí, na hlavní stráce úplně vlevo dole je nová anketa, budu rád, když v ní zazní i váš hlas.   Pokud máte nějaký tip na anketu, napište ji prosím do diskuse, nebo mě na mail. Např. koho z vedoucích příští rok na tábor nebrat apod. :)   Díky   Jakub
26.07.2010 19:08

A je to tady- KE STAŽENÍ!!!!

Drazí a milí dotykoví lidé, konečně je na stránkách položka KE STAŽENÍ. Najdete ji v hlavním menu a měla by obsahovat to, co si z webu můžete stahovat na počítač a nejčastěji duchovně se tím obohatit. Díky za přízeň ;-)
26.07.2010 18:22

Přidány fotky z Michaela!!!!

Odkaz naleznete ve fotogalerii ;-)

Kontakt

Mgr. Vít Oplatek

oplatekv@atlas.cz

Klub HALAHOJ
Otmarova 22
674 01 Třebíč

604 251 512

Vyhledávání

Celkový počet návštěv:

Jakubanec© 2009 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

správce webu kontaktujte na ynowwho{zavinac}gmail{tecka}com