Dotyky, tábory a jiné akce

!!! DOTYK 20 !!!

 

 

Vítejte na NAŠEM webu

Vítej, milý človeče, na stránkách táborů, dotyků a akcí, které pořádá HALAHOJ pro věřící a hledající mládež. Věříme, že jak naše programy, tak i tyto stránky si brzy oblíbíte a budete je pravidelně navštěvovat.

Tedy tento web má sloužit k informovanosti všech, kteří se chtějí dovědět o všech našich podnicích, k sdílení a ke komunikaci. Stránky by měly být přehledné a obsahovat vše, co zde hledáte. Pokud by tomu tak nebylo, něco zde chybělo, něco byste si zde přáli nebo nemohli najít, nebojte se kontaktovat nás a my se pokusíme stránky upravit, aby bylo vše na svém místě.

Pro jednoducou orientaci přirovnám stránky k rozcestí s ukazateli. Tento ukazatel máte po levém boku. Jednoduše klidněte na dotyky a vše kolem, pokud vás zajímají termíny a informace o naší akci jménem Dotyk; tábory, pokud hledáte data o již proběhlých, nebo chystaných táborech atd. Rozhodně se nám nebojte napsat, tento web je tu totiž pro Vás!

 

Za tým Jakub

 

Novinky

23.02.2010 15:04

Nová anketa o Dotyku

Pojdte hlasovat v nové anketě o dotyku. Najdete ji v sekci dotyky a vše kolem nebo ZDE
18.02.2010 22:40

Přidána událost- DOTYK 9

Tady se dozvíš víc tady se dozvíš víc... :)    
18.02.2010 22:38

Přidána událost- TÁBOR MICHAEL

Tady se dozvíš víc, tady se dozvíš víc, tady se dozvíš víc...
06.11.2009 20:52

Webová stránka byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová stránka. Na této adrese najdete v budoucnu všechny akce - tedy především Dotyky a tábory se jmény kluků- ale i další programy, které jako tým Halahojáků připravuje. Stránky  mají sloužit nejen stálým účastníkům našich akcí, ale i novým přichozím aby získali...

Kontakt

Mgr. Vít Oplatek

oplatekv@atlas.cz

Klub HALAHOJ
Otmarova 22
674 01 Třebíč

604 251 512

Vyhledávání

Celkový počet návštěv:

Jakubanec© 2009 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

správce webu kontaktujte na ynowwho{zavinac}gmail{tecka}com