Dotyky, tábory a jiné akce

Michael    17.7. - 25.7. 2010

 

 

 Přátelé kamarádi, fotogalerie Michaela je umístěna na: https://dotyk.rajce.idnes.cz/Michael_2010/

Pro pohodlné klikněte na TOTO místo

  

Velká soutěž- informace na konci stránky!!!!!

 

ÚČASTNÍCI:

Pavel Jabůrek, Jan Kovář - Píďa, Vojtěch Jeleček, Lucie Bublanová, Pavla Kadlcová, Petra Bobková, Zuzana Palátová, Kateřina Lakomá, Maruška Lakomá, Zdislava Vávrová, Marie Marková, Kateřina Marková, Katka Zachová, Máří Jirků, Michael Forbelský, Maruška Kudláčková, Lucie Brunová, Helča Manová, Klára Lujková - Klaris, , Katka Jurková, Eva Rotková, Alena Nevrzalová, Lenka Mrňová, Áda Kracíková, Pavlína Svobodová, Jiří Kovář- brácha od Píďi,Vladimír od Marušky ... pokud jsme na někoho zapoměli, ozvěte se!

 

 

PROGRAM:

Letní zážitkový tábor MICHAEL - miluj a chval aneb evangelium lásky - je určen pro mladé věřící a hledající od 14 do 24 let. Kromě her a zábavy bude zde možnost diskutovat o své víře se svými vrstevníky, modlit se, něco se dozvědět z přednášek od hostů, získat nové přátele a zážikty.
Na táboře bude přítomen kněz Pavel FOX Pacner a řádová sestra Milada, kteří program tábora obohatí o přednášky, besedy, rozhovory a mše svaté.
Umístění tábora v Rychlebských horách na samotě uprostřed přírody umožní také vnitřní ztišení a setkání s Bohem.

 

UBYTOVÁNÍ:

Ubytováni budeme na prozatím tajném místě v domě na okraji malé vesničky (kde je více domů, než obyvatel) v Rychlebských horách... Dům bude vypadat asi takto: a bude vybaven podobně tomuto: a tomuto a možná i:) :) =>     a nebo taky ne :)

 

MÍSTO KONÁNÍ:

Rychlebské hory - pro většinu lidí kraj neznámý a tajemný, kdesi na severu moravské země ukrytý...

Rychlebské hřebeny nejsou z nejvyšších, rozhodně jsou však nejopuštěnější a nejmagičtější ze všech hřebenů země české. Čarokrásné hory. Svou tichou krásou a romantikou s nádechem starých času okouzlí duši každého dobrého člověka. Poodkryjme zlehka krásu starého horského pokladu.
Pokusme se nahlédnout do drsné a přeci tak křehké říše hor, poznejme i život zdejších lidí. Vydejme se do světa skal, tmavých hvozdu, zatopených lomu, zaniklých osad, hlubokých údolí a dosud svobodných hřebenů. Do světa plného smutně-krásné nostalgie, jež své největší poklady nevyjeví tomu, kdož v něj nevstoupíš s otevřeným srdcem, s pokorou, odvahou a úctou...

 

ODJEZD:

Z Třebíče

 

PŘIHLÁŠKY:

 Stáhnout přihlášku si můžete ZDE

 

 

 

Jako velký bonus přikládáme fota našich HOSTŮ, sestry MILADY:

 A Pavla FOXE Pacnera:

 

 

 

 

SOUTĚŽ O VELMI CHUTNÉ CENY BYLA UKONČENA!

Milí budoucí účastníci tábora Michael,

vyhlašujeme soutěž o sladké odměny, které vítěz či vítězové dostanou po vyhodnocení na Táboře Michael.

Zadání soutěžní otázky zní:

Jak se jmenuje obec, kde se uskuteční tábor Michael?

Odpověď je: obec Travná

Výhercem se stala Zdíša! Gratulujeme, Zdíšo, a brzy napiš, kdy se sejdeme v palačinkárně :)

 

K zodpovězení otázky vám pomohou indicie, které můžety vyčíst z této stránky (přímo zde pod Tábory/Michael). Ty by vás měly dovést přímo k jednomu místu na mapě, které má svůj název. Ten pak napište Vítkovi (oplatekv@atlas.cz) a pak už jen přijeďte na tábor, kde se dozvíte, zda jste tipovali správně a tam odhalíme i jméno či jména výherců :) Čas hraje svou roli, proto neváhejte a pusťte se do práce raději hned :)

Hodně štěstí

 

Tým Michalelovců

 


Jakubanec© 2009 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

správce webu kontaktujte na ynowwho{zavinac}gmail{tecka}com